Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Bitdefender

Bitdefender

Bitdefender, Softwin tarafından geliştirilen Rumen güvenlik yazılımı firması, 100'den fazla ülkede yan kuruluşları ve ortakları aracılığıyla faaliyet gösterir. Firmanın Eylül 2014'te yaptığı açıklamaya göre dünya genelinde yaklaşık 500 milyon ev ve kurumsal cihazda kendi teknolojileri kullanılır.

Firma, kendi ürünlerinde virüsler, trojanlar ve diğer internet tehditlerine karşı koyabilme ve güvenlik duvarı, güvenlik açığı tarayıcı, ebeveyn denetimleri, dosya şifreleme, cihaz hırsızlığını engelleme ve yedekleme özelliklerinin olduğunu iddia eder. 2016 yılında firma ürün profilerine performans optimizasyonu, online güvenli tarayıcı ve şifreleri kurtarmak için sanal cüzdan seçeneği özelliklerinin dahil edildiğini duyurdu.

Bitdefender 2001 yılında AVX (AntiVirus eXpert) serisinin yerini aldı. AVX, 1996 ve 2001 yılları arasında kullanıcı müdahalesi olmadan akıllı sunulan güncellemeleri ile dünya çapında kullanılan bir üründü. Tüm indirmeler tarayıcı paketi ile izlenmekte ve taranmaktaydı. Bitdefender grup 2007 yılında Softwin'den ayrıldı. 2009 ve 2011 yıllarında ödül ve sertifikalar kazandı. 2015'te güvenlik yazılımlarını test eden bir kuruluş olan AV-Comparatives tarafından yılın ürünü seçildi.

Office Eğitim Kurumsal Hiz.Teknoloji Dan.Ltd.Şti.

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız