Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Crypttech

Crypttech

CRYPTTECH, Siber Güvenlik alanında ürün ve teknolojiler üretmek üzere 2006 yılında kurulmuş bir yerli ve milli teknoloji firmasıdır. Odak noktasında her zaman inovatif çözümler geliştirmek olan CRYPTTECH, tüm ARGE çalışmalarını kendi kaynakları ile gerçekleştirmektedir.

Akademik dünyanın potansiyelinden yaptığı işbirlikleri ile faydalanmaya devam eden CRYPTTECH'in İstanbul ARGE ofisi Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'ta ve Ankara ofisi Hacettepe Üniversitesi Teknokent'te yer almaktadır. Ayrıca İstanbul Flatofis Haliç'te Satış & Destek ofisi bulunmaktadır.

CRYPTTECH kurduğu iki yeni firma ile teknoloji yatırımlarına devam etmektedir. CRYPTTECH Savunma, ARGE çalışmaları ve yenilikçi siber güvenlik çözümleri ile savunma sanayisine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Siber Koza ise Yapay Zeka, Siber Güvenlik ve Savunma Teknolojileri alanlarında genç beyinlerin potansiyellerini ortaya çıkarmak, onlara mentorluk yapmak ve teknoloji projelerine yatırım sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Geliştirdiği ürün ve teknolojiler binlerce kurum tarafından tercih edilen CRYPTTECH, global pazarda yerini sağlamlaştırmak adına adımlar atmaya devam etmektedir. Bu amaçla ilk yurt dışı ofisini Amerika Silikon Vadisi’nde açmıştır.

CRYPTTECH yüksek motivasyona sahip ekibi, geliştirdiği siber güvenlik ürünleri, yapay zeka çözümleri ve teknoloji projeleriyle içinde bulunduğu ekosisteme katkı sağlamaya devam etmekte, global ürünler ve teknoloji geliştirme vizyonuyla çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Daha fazla bilgi için:

https://www.crypttech.com

 

Office Eğitim Kurumsal Hiz.Teknoloji Dan.Ltd.Şti.

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız