Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Logsign

Logsign

Logsign, siber güvenlik pratisyenlerinin akıllı, düzenli ve yeni nesil yazılımlarla daha verimli çalışmasını sağlamak için 2010 yılında kuruldu. BT sistemlerinin güvenliğini sağlamak ve siber güvenlik operasyonlarını yönetmek bu kadar karmaşık, zaman alıcı ve pahalı olmamalı.

İki fikre ulaşmak için inanıyoruz ve çalışıyoruz:

Siber güvenliğin her boyutunda verimlilik mümkündür. Yenilik rekabetten değil gelecekten gelir. Bu nedenle akıllı ve kullanımı kolay SIEM ve SOAR yazılımımızı geliştirirken pazarın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduk.

Otomasyon, siber güvenlikte yeni bir dönemi başlatıyor. Bu çağda otomasyonun manuel iş yükünün %98'ine kadarını yönettiğine inanıyoruz. Böylece siber güvenlik operasyonlarında verimlilik artık bir hayal değil. SOAR yazılımı, güvenlik operasyonlarının kalbinde yer alır. Akıllı, işbirliğine dayalı ve etkili bir ortamda çalışmalarını sağlayarak güvenlik ekiplerini geliştirir.

Görmeden ve tespit etmeden koruyamazsınız. Sonsuz ölçeklenebilir ve küme SIEM'imiz aracılığıyla herhangi bir veriyi toplamak, görselleştirmek ve eyleme geçirilebilir zekaya dönüştürmek mümkündür. 10 yıllık tecrübesi ile Logsign, 500'den fazla işletme, bakanlık ve devlet kurumlarının güvendiği tüm iç ve dış taraflar için samimi bir takım oyuncusudur.

Daha fazla bilgi için:

https://www.logsign.com

 

Office Eğitim Kurumsal Hiz.Teknoloji Dan.Ltd.Şti.

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız