Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Proofpoint

Proofpoint

Proofpoint, gelen e-posta güvenliği, e-posta arşivleme, giden veri kaybını önleme, sosyal medya, mobil cihazlar, dijital risk, e-posta şifreleme, elektronik keşif ("eDiscovery") için bir hizmet olarak yazılım ve ürünler sağlayan Sunnyvale, California merkezli bir Amerikan kurumsal güvenlik şirketidir.

Şirket, Haziran 2002'de, daha önce Netscape Communications'ın CTO'su olan Eric Hahn tarafından kuruldu. 7 milyon $'lık bir A Serisi finansman turu topladıktan, ilk ürününü piyasaya sürdükten ve altı müşteriyi referans olarak sıraladıktan sonra 21 Temmuz 2003'te piyasaya çıktı ve girişim yatırımcıları Benchmark Capital ve Stanford Üniversitesi tarafından desteklendi. Ekim 2003'te New York merkezli RRE Ventures liderliğindeki B Serisi fon için ek 9 milyon dolarlık bir fon duyuruldu. Proofpoint, Nisan 2012'de halka açık bir şirket haline geldi. İlk halka arzı (IPO) sırasında, şirketin hisseleri 13 dolardan işlem gördü; yatırımcılar halka arz yoluyla 6,3 milyondan fazla hisse satın alarak 80 milyon dolardan fazla para topladı. 26 Nisan 2021'de Proofpoint, özel sermaye şirketi Thoma Bravo tarafından satın alınmayı kabul ettiğini duyurdu.

Proofpoint, Inc. (NASDAQ: PFPT), kuruluşların en büyük varlıklarını ve en büyük risklerini, yani çalışanlarını koruyan lider bir siber güvenlik şirketidir. Entegre bir bulut tabanlı çözümler paketi ile Proofpoint, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin hedeflenen tehditleri durdurmasına, verilerini korumasına ve kullanıcılarını siber saldırılara karşı daha dayanıklı hale getirmesine yardımcı olur. Fortune 1000'in yarısından fazlası dahil olmak üzere her büyüklükteki lider kuruluşlar, e-posta, bulut, sosyal medya ve web'deki en kritik risklerini azaltan insan merkezli güvenlik ve uyumluluk çözümleri için Proofpoint'e güveniyor.

Daha fazla bilgi için: https://www.proofpoint.com

 

Office Eğitim Kurumsal Hiz.Teknoloji Dan.Ltd.Şti.

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız