Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Virtualmetric

VirtualMetric

VirtualMetric, altyapılarını yöneten veya IaaS çözümleri sağlayan kuruluşlar, telekomünikasyon şirketleri, bankalar ve şirketler için hepsi bir arada BT izleme ve yönetim çözümleri sağlayıcısıdır. İzleme paketimiz, şirketlere altyapıları ve sanallaştırma ortamları hakkında derinlemesine bir fikir vererek, ortamlarının performansını, çalışma süresini ve verimliliğini garanti etmelerini sağlar.

VirtualMetric, BT ortamınızın sağlığını ve güvenilirliğini sağlayan hepsi bir arada bir altyapı izleme paketidir. Altyapınızın stressiz yönetimini sağlamak için 360° gözlemlenebilirlik, akıllı alarmlar, tahmine dayalı analiz ve yapay zeka yeteneklerini sizlere sunmaktadır.

VirtualMetric, yalın donanım sunucularınız ve sanallaştırmanız için eksiksiz bir yığın izleme ve raporlama yazılımıdır. Hepsi bir arada izleme paketi, tüm BT yığınınızı ve izleme ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar. Altyapı sorunlarının hızlı kök neden analizi, iyileştirilmiş performans ve altyapı sağlığı. Kullanımı kolay, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak merkezi yönetim paketi.

VirtualMetric'in performans sayaçları gerçek zamanlıdır ve gerçek zamanlı sayaçlar için 500 milisaniyeden daha az gecikme ile sunucularınız, sanal makineleriniz ve envanteriniz üzerinde 1 saniye aralıklarla tam görünürlük sağlar.

Demo ve Bilgi almak için: info@trendtech.com.tr adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: VirtualMetric - IT Monitoring & Tracking Suite - Full Visibility On Your Infra

Office Eğitim Kurumsal Hiz.Teknoloji Dan.Ltd.Şti.

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız